Terminarz rundy dodatkowej sezonu 2013/2014 ?B? Klasy Gminy Puck

Po rozegraniu rundy wiosennej (rewanżowej) drużyny od miejsca 1-4 i 5-8 zagrają dodatkowo mecze systemem ?każdy z każdym?w dwóch grupach. Suma punktów zdobytych w tych meczach będzie doliczona do punktów uzyskanych w obu rundach (jesienna i wiosenna sezonu 2013/2014 ?B? Klasy Gminy Puck). Zwycięzcą rozgrywek zostanie drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów w 17 rozegranych spotkaniach (runda jesienna + runda wiosenna + runda dodatkowa) z zastrzeżeniem, że drużyny z miejsc 5-8 nie mogą wyprzedzić w końcowej klasyfikacji drużyn z miejsc 1-4.

TERMINARZ RUNDY DODATKOWEJ ? POBIERZ