Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Terminarz rundy dodatkowej sezonu 2013/2014 ?B? Klasy Gminy Puck

Po rozegraniu rundy wiosennej (rewanżowej) drużyny od miejsca 1-4 i 5-8 zagrają dodatkowo mecze systemem ?każdy z każdym?w dwóch grupach. Suma punktów zdobytych w tych meczach będzie doliczona do punktów uzyskanych w obu rundach (jesienna i wiosenna sezonu 2013/2014 ?B? Klasy Gminy Puck). Zwycięzcą rozgrywek zostanie drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów w 17 rozegranych spotkaniach (runda jesienna + runda wiosenna + runda dodatkowa) z zastrzeżeniem, że drużyny z miejsc 5-8 nie mogą wyprzedzić w końcowej klasyfikacji drużyn z miejsc 1-4.

TERMINARZ RUNDY DODATKOWEJ ? POBIERZ

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content