Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Remont nawierzchni drogi gruntowej ulicy Słonecznej w Rekowie Górnym

Remont nawierzchni drogi gruntowej ulicy Słonecznej w Rekowie Górnym

Remont nawierzchni drogi gruntowej ulicy Słonecznej w Rekowie Górnym obejmuje wykonanie nawierzchni z płyt podwójnie zbrojonych typu YOMB na długość 455 m, szerokość 3 m, na podsypce piaskowej, regulacji studzienek, obsypania terenu wokół płyt istniejącym gruntem z korytowania.

Mieszkańcy ul. Słonecznej w Rekowie Górnym przekazali 320 płyt Yomb Wykonawcy jako wkład własny w remont tej drogi.

Wykonawcą robót jest firma KRIS Krzysztof Goyke ze Sławutowo. Wartość robót 81.445,- zł brutto.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content