Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Rozporządzenie Nr II 2014 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Puck z dnia 04 czerwca 2014 roku

Rozporządzenie Nr II 2014 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Puck z dnia 04 czerwca 2014 roku

W sprawie określenia obszaru wystąpienia choroby zakaźnej zwierząt – zgnilca amerykańskiego pszczół, obszaru zagrożonego wystąpieniem tej choroby oraz nakazów i zakazów obowiązujących na tych obszarach.

>> pobierz <<

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content