Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

„Ścinanie Kani” 2022 w Strzelnie

Już 6 lat minęło od ostatniej edycji imprezy „Ścinanie Kani” w Strzelnie…

W tym roku na boisku sportowym udało się przypomnieć wszystkim gościom wydarzenia o starym zwyczaju ludowym  związanym z okresem świętojańskim na Kaszubach. Umożliwili nam to aktorzy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali dla nas fantastyczną inscenizację teatralną.

Imprezę poprowadził Brunon Ceszke. Bardzo dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie tego wydarzenia.

 

Więcej w fotorelacji >> kliknij<<

Część fotorelacji od „W obiektywie Natalii”| Natalia Milewczyk – Dziękujemy serdecznie!

 

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content