„Ścinanie Kani” 2022 w Strzelnie

Już 6 lat minęło od ostatniej edycji imprezy „Ścinanie Kani” w Strzelnie…

W tym roku na boisku sportowym udało się przypomnieć wszystkim gościom wydarzenia o starym zwyczaju ludowym  związanym z okresem świętojańskim na Kaszubach. Umożliwili nam to aktorzy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali dla nas fantastyczną inscenizację teatralną.

Imprezę poprowadził Brunon Ceszke. Bardzo dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie tego wydarzenia.

Więcej w fotorelacji >> kliknij<<

Część fotorelacji od „W obiektywie Natalii”| Natalia Milewczyk – Dziękujemy serdecznie!

OKSiT w Gminie Puck