• Edukacja

Podsumowanie 17 edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”

Dnia 22 czerwca 2022 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie 17 edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”. Uczestnikami programu byli uczniowie klas  V ze Szkół Podstawowych w Starzynie i Strzelnie.
Programem objęto 2 grupy po 23 uczniów każda. Naukę pływania w ilości 30 godzin na basenie prowadziło 2 instruktorów. W dniu 22 czerwca 2022 r. każdy z uczestników programu otrzymał z rąk  Zastępcy Wójta Gminy Puck Pana Piotra Neubauer okolicznościowy dyplom, najlepsi w konkursach otrzymali medale, chętni ubiegali się o kartę pływacką.