Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Podsumowanie 17 edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”

Podsumowanie 17 edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”

Dnia 22 czerwca 2022 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie 17 edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”. Uczestnikami programu byli uczniowie klas  V ze Szkół Podstawowych w Starzynie i Strzelnie.
Programem objęto 2 grupy po 23 uczniów każda. Naukę pływania w ilości 30 godzin na basenie prowadziło 2 instruktorów. W dniu 22 czerwca 2022 r. każdy z uczestników programu otrzymał z rąk  Zastępcy Wójta Gminy Puck Pana Piotra Neubauer okolicznościowy dyplom, najlepsi w konkursach otrzymali medale, chętni ubiegali się o kartę pływacką.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content