• Edukacja

Sesja Rady Gminy Puck ? Nauczycielskie awanse

Nauczycielskie awanse w gminie Puck odebrało dziewięcioro nauczycieli z ZS Żelistrzewo, ZS Mrzezino, SP Strzelno, ZS Starzyno oraz SP Leśniewo. Nauczycielom akty nominacji wręczył wójt Tadeusz Puszkarczuk.

Nauczycielskie awanse w gminie Puck wręczono tuż przed początkiem roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość odbyła się w WKK Żelistrzewo podczas sesji Rady Gminy Puck.

– Wszystkie nasze szkoły są przygotowane do nowego roku szkolnego – mówił po obradach wójt Tadeusz Puszkarczuk. – Pod odświeżeniach, po zaplanowanych inwestycjach.

Awanse na stopnie nauczycielskie trafiły do dziewiątki belfrów z gminy Puck. Ośmiu nauczycieli pochwalić się może tytułem mianowanego. W trakcie obrad wręczono też nominację dyrektorską (SP Mieroszyno). Z rąk m.in. wójta Tadeusza Puszkarczuka odebrała ją Barbara Cybula.

źródło: puck.naszemiasto.pl