Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • „Słoneczny chłopiec” spektakl w Darzlubiu

„Słoneczny chłopiec” spektakl w Darzlubiu

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Darzlubiu serdecznie zapraszają na wielkie wydarzenie w naszej szkole – spektakl „Słoneczny chłopiec” na podstawie powiastki filozoficznej A. Exupery’ego pt. „Mały książę”.

Spektakl przygotowany został przez Teatr Eksperymentalny Dzieci, Młodzieży i Nauczycieli ZS w Darzlubiu.
 plakat

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content