Spółka „Swarzewo” zwyciężyła w ogólnopolskim prestiżowym konkursie dla pracodawców

Wyjątkowa i prestiżowa nagroda dla Spółki Wodno-Ściekowej  w „Swarzewie” z powiatu puckiego. Przedsiębiorstwo zwyciężyło w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Docenione zostały standardy warunków pracy bezpieczeństwo i ergonomia. Dziś w Warszawie na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta gala i wręczenie nagród.
We wtorek 26 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podsumowująca ogólnopolski etap konkursu. W kategorii pracodawców zatrudniających do 50 pracowników  nagrodzona została spółka Wodno-Ściekowa „Swarzewo”, działająca na terenie gminy Puck. To wyjątkowa i prestiżowa nagroda dla całego przedsiębiorstwa, a także lokalnych samorządów zarządzających spółką. W organach zarządzających Spółką „Swarzewo” zasiadają przedstawiciele: Gminy Puck, Miasta Puck, Gminy-Miasta Jastarnia i Gminy-Miasta Władysławowo.
76727010_536020433797212_2769849925591105536_nThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wybierz interesujący układ