Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Spotkanie opłatkowe zawodników oraz działaczy Klubu Sportowego Korona Żelistrzewo

Spotkanie opłatkowe zawodników oraz działaczy Klubu Sportowego Korona Żelistrzewo

Dnia 14 grudnia br. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się spotkanie opłatkowe zawodników oraz działaczy Klubu Sportowego Korona Żelistrzewo. Wśród zaproszonych i obecnych na spotkaniu gości byli m.in Wójt Gminy Puck ? Tadeusz Puszkarczuk, Ks. Roman Rychert, Radny Gminy Puck ? Wojciech Mislisz, Sołtys Żelistrzewa ? Szymon Dettlaff oraz honorowy członek zarządu ? Kazimierz Czernicki.

Obecnie w klubie KS Korona Żelistrzewo trenuje 122 zawodników podzielonych na 6 zespołów: Korona 2001/2002 (Trener Ryszard Sitkiewicz) ; Korona 2003 (Tr. Jerzy Żornaczuk); Korona 2004 (Tr. Błażej Ceszke); Korona 2005 (Tr. Jerzy Żornaczuk); Korona 2006/2007 (Tr. Błażej Ceszke) oraz najmłodszy rocznik: Korona 2008-2010 (Tr. Adam Posański). Ponadto trenerem bramkarzy jest były bramkarz m.in. Arki i Bałtyku Gdynia ? Maciej Szlaga.

Z roku na rok w klubie przybywa utalentowanej młodzieży i pod względem liczebności oraz roczników biorących udział w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowanie wyprzedzamy lokalne zespoły.

Na spotkaniu wigilijno ? opłatkowym zarząd KS Korony podsumował kończący się powoli 2015 rok oraz życzył udanych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim młodym piłkarzom.

Następnie odbyło się wspólne dzielenie opłatkiem wszystkich zgromadzonych na sali osób ? ok. 180.

Na zakończenie spotkania Prezes KS Korony Żelistrzewo ? Janusz Skoczek wraz z zaproszonymi gośćmi wręczyli wszystkim zawodnikom oraz trenerom świąteczne paczki za wspólną pracę w 2015 roku.

 Pełna galeria – zobacz

17

 

36

 

40

 

61

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content