Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Spotkanie świetlic opiekuńczo-wychowawczych

SPOTKANIE DZIECI I MŁODZIEŻY ZE ŚWIETLIC OPIEKUNCZO ? WYCHOWACZYCH Z TERENU GMINY PUCK     Dnia 16 listopada 2013 r. w sobotę odbyło się integracyjne spotkanie dzieci i młodzieży ze wszystkich świetlic opiekuńczo ? wychowawczych z terenu Gminy Puck (Domatowo, Lesniewo, Łebcz, Mrzezino, Rekowo Górne, Rzucewo, Starzyno, Swarzewo, Żelistrzewo).

Dzieci wyjechały na film pt. ?Klopsiki kontratakują? do Multikina w Rumi, gdzie była specjalnie dla nas udostępniona cała sala, a następnie do Aquaparku w Sopocie. W spotkaniu brało udział 130 dzieci wraz z opiekunami. Takie spotkania odbywają się raz na rok lub na dwa lata. Dzieci i młodzież mogą się bliżej poznać, a wychowawcy wymienić doświadczeniami.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content