Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
 • Edukacja
 • [FOTO, VIDEO] Żelistrzewo: Spotkanie z Mikołajem w Zespole Szkół

[FOTO, VIDEO] Żelistrzewo: Spotkanie z Mikołajem w Zespole Szkół

Dziękujemy Ci, Mikołaju.

I tym razem Mikołaj nas nie zawiódł. 6 grudnia 2015r. mimo trudów długiej podróży Święty w asyście Aniołów przyjechał do Zespołu Szkół w Żelistrzewie, by powitać całą społeczność szkolną gromkim ho-ho-ho. Nie lada wyzwaniem dla Świętego Mikołaja była przeprawa przez niezamarznięty Bałtyk. Pomocna dłoń jednego z dzielnych marynarzy umożliwiła przedostać się z jednego brzegu na drugi. Siła magii i wiatru sprawiły, że nasz wyjątkowy gość o 16.30 mógł zasiąść przy kominku, by ogrzać swe zmarznięte dłonie. Nie szczędząc sił roztaczał wokół nas aurę dobrej zabawy i obdarował pachnącymi pierniczkami i słodkimi upominkami. Wśród pokazów tanecznych, śpiewu, tajników świata iluzji i innych widowiskowych atrakcji czas minął niepostrzeżenie szybko. Zanim Mikołaj wyruszył w dalszą drogę zaopatrzył nas w pamiątkowe kartki z okolicznościową pieczęcią i dedykacją.

Mikołaju, dziękując Ci postokroć, zapraszamy za rok. Ho-ho-ho.

Podziękowanie za pomoc                               

Dyrektor Zespołu Szkół w Żelistrzewie z pracownikami i uczniami składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomogły  w  zorganizowaniu pierwszego plenerowego  Spotkania z Mikołajem. Impreza wzbudziła wiele zadowolenia przede wszystkim wśród naszych uczniów.

Wyrażając swą wdzięczność i wielki szacunek za otwarte serce i wolę niesienia pomocy naszej szkole życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w realizacji życiowych planów oraz nieustannych sukcesów na gruncie zawodowym.

Serdecznie dziękujemy:

 • Panu Wojciechowi Byczk za użyczenie naczepy na  wspaniałą scenę
 • Księdzu Proboszczowi Romanowi Rychertowi za użyczenie schodów do sceny i wsparcie duchowe
 • Panu Eugeniuszowi Frank  współwłaścicielowi  Przedsiębiorstwa Handlowo ? Usługowego ELPOM za wykonanie oświetlenia świątecznego
 • DZIK TEAM ŻELISTRZEWO panu Grzegorzowi Pionke  za bajeczny pojazd Świętego Mikołaja
 • Panu Mirosławowi Mudlaff ? Świętemu Mikołajowi
 • Hurtowni AGMIĘS z Żelistrzewa za słodki czekolady
 • Wytwórni pieczątek ?Rywal? w Pucku – panu Waldemarowi Rybickiemu za wykonanie pieczątki okolicznościowej Św. Mikołaja
 • Wspaniałym Mamom za upieczenie pachnących pierniczków i wykonanie pięknych wieńców adwentowych
 • Państwu Danucie i  Piotrowi  Greca za pomoc w dekoracji Świątecznej szkoły
 • Państwu Annie i Piotrowi Kropidłowskim za profesjonalną obsługę medialną naszej imprezy
 • Wszystkim Rodzicom i Gościom za obecność pomimo niesprzyjających warunków pogodowych

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6226169682843353489]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content