Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Sprzęt dla OSP Łebcz od WOŚP

Sprzęt dla OSP Łebcz od WOŚP

W dniu 3 kwietnia 2018 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Łebczu otrzymała od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzęt do udzielania pierwszej pomocy w postaci : torby medycznej PSP R1, zestawu szyn kramera oraz zestawu Replantation Kit. Sprzęt ten w znaczny sposób wpłynie na profesjonalizm działań naszych strażaków i bezpieczeństwo mieszkańców. Zarząd OSP Łebcz składa serdeczne podziękowania Fundacji Jurka Owsiaka za okazaną pomoc.

29996129_1696367027109612_591307264_o

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content