Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Strzelno po raz 13. wygrywa klasyfikację Ligi Sportowej w Gminie Puck

Strzelno po raz 13. wygrywa klasyfikację Ligi Sportowej w Gminie Puck

W Strzelnie odbyło się podsumowanie roku sportowego w Gminie Puck. Sołectwo Strzelno już po raz 13. z rzędu wygrało końcową klasyfikację Ligi Sportowej Gminy Puck. 

To już prawdziwa dominacja ? Strzelno po raz 13 z rzędu zostało najlepszym sołectwem w klasyfikacji Ligi Sportowej w Gminie Puck. W tym roku kolejny w zestawieniu zespół pokonało o ponad 100 punktów. Z tej okazji zarząd LZS ?Sokół? postanowił uhonorować swoich sportowców oraz licznie przybyłych gości na sportowej gali, która odbyła się 16 listopada w sali Wiejskiego Domu Kultury im. Ks. Anastazego Kręckiego.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content