Strzelno po raz 13. wygrywa klasyfikację Ligi Sportowej w Gminie Puck

W Strzelnie odbyło się podsumowanie roku sportowego w Gminie Puck. Sołectwo Strzelno już po raz 13. z rzędu wygrało końcową klasyfikację Ligi Sportowej Gminy Puck.

To już prawdziwa dominacja ? Strzelno po raz 13 z rzędu zostało najlepszym sołectwem w klasyfikacji Ligi Sportowej w Gminie Puck. W tym roku kolejny w zestawieniu zespół pokonało o ponad 100 punktów. Z tej okazji zarząd LZS ?Sokół? postanowił uhonorować swoich sportowców oraz licznie przybyłych gości na sportowej gali, która odbyła się 16 listopada w sali Wiejskiego Domu Kultury im. Ks. Anastazego Kręckiego.