Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Stypendia naukowe Gminy Puck

 

Regulamin przyznawania stypendium Wójta Gminy Puck dotyczący uczniów szkół podstawowych klas VI, VII oraz VIII za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe.

zm. uchwały 2021-Regulamin przyznawania stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

Uchwała w spawie regulaminu-Styp endium Wójta Gminy Puck.2019

 

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content