Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • [VIDEO] Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości organizowane w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA

[VIDEO] Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości organizowane w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni oraz Fundacja Gospodarcza zapraszają pracodawców do wzięcia udziału w Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości organizowanych w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA, które odbędą się 20 maja 2014 r., w godzinach 10:00 – 14:00 w hali ?Gdynia Arena?, przy ul. Kazimierza Górskiego 8 w Gdyni.

Nowa formuła targów, to ponad 120 wystawców (pracodawcy, instytucje związane z przedsiębiorczością oraz przedstawiciel szkół).

Zapraszamy do współpracy pracodawców, którzy posiadają minimum jedno wolne miejsce pracy.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6015802423580992145]

Proponujemy pracodawcom (BEZPŁATNIE):

  • stoisko wystawiennicze
  • szybką, efektywną rekrutację pracowników w ciągu 4 godzin trwania imprezy
  • bezpośredni kontakt z kandydatami do pracy
  • catering
  • opiekę merytoryczną pracowników PUP Gdynia

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz duże zainteresowanie wydarzeniem o uczestnictwie w Targach zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Deklaracje o uczestnictwie w Targach wraz z liczbą reprezentantów firmy i ofertą zatrudnienia (stanowisko + liczba osób poszukiwanych) prosimy przekazywać pośrednikom pracy: Katarzynie Bała lub Milenie Piotrowicz – Miksa pod numerem tel58 621 11 50 wew. 117 lub wysłanie maila na adres: posrednictwo@pupgdynia.pl do dnia 06.05.2014 r.

Więcej informacji – pobierz

Formularz zgłoszeniowy DOC ==> pobierz

zgłoszeniowy PDF ==> pobierz

Targi_Pracy__Edukacji_i_p_norda_2014

 

PLAN TARGÓW 20 MAJA 2014r.

Wystawcy lista – pobierz

Blaty_stoly

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content