Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Kaszubskie Małe Formy Artystyczne ? ?BIELAWA 2014?

Dnia 16 maja 2014 roku w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbyło się podsumowanie ?Kaszubskich Małych Form Artystycznych ? Bielawa?2014?,  im. Jana Drzeżdżona. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. W konkursie wzięło udział 9 poetów kaszubskich (nadesłano 15 utworów)  z 4 placówek oświatowych z: SP Połczyno (1), SP Żelistrzewo (1), SP Swarzewo (2), Celbowo (5). W spotkaniu uczestniczyli autorzy prac oraz nauczyciele. Gości powitał dr Jan Dettlaff ? dyrektor OKSiT w Gminie Puck. Podkreślił wielki wkład pisarza Jana Drzeżdżona ? rodem z Domatowa, na rzecz literatury kaszubskiej. Dziś, może posłużyć, jako godny wzorzec w kreowaniu twórczości literackiej społeczności kaszubskiej ? dodał.

Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl

 

DSCF0434

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content