Kaszubskie Małe Formy Artystyczne ? ?BIELAWA 2014?

Dnia 16 maja 2014 roku w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbyło się podsumowanie ?Kaszubskich Małych Form Artystycznych ? Bielawa?2014?,  im. Jana Drzeżdżona. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. W konkursie wzięło udział 9 poetów kaszubskich (nadesłano 15 utworów)  z 4 placówek oświatowych z: SP Połczyno (1), SP Żelistrzewo (1), SP Swarzewo (2), Celbowo (5). W spotkaniu uczestniczyli autorzy prac oraz nauczyciele. Gości powitał dr Jan Dettlaff ? dyrektor OKSiT w Gminie Puck. Podkreślił wielki wkład pisarza Jana Drzeżdżona ? rodem z Domatowa, na rzecz literatury kaszubskiej. Dziś, może posłużyć, jako godny wzorzec w kreowaniu twórczości literackiej społeczności kaszubskiej ? dodał.

Więcej informacji na stronie: www.oksitpuck.pl