Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Harmonogram wywozu odpadów w okresie VI – XII 2014 r.

Harmonogram wywozu odpadów w okresie VI – XII 2014 r.

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY PUCK w okresie CZERWIEC – GRUDZIEŃ 2014 – Pobierz

harmonogramwywozubanermaly

Harmonogram-VI-XII-2014-page-001

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content