• Edukacja
  • Targi pracy i edukacji w Pucku 10.04.2014

Targi pracy i edukacji w Pucku 10.04.2014

ZAPROSZENIE NA TARGI PRACY I EDUKACJI

W dniu 10 KWIETNIA 2014 roku (czwartek) w godz. 11.00 ? 13.00 w Sali Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku, przy ul. Kolejowej 7 ( były ZSP PUCK) odbędą się Targi Pracy i Edukacji, których Organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Pucku oraz Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku. Targi są realizowane w ramach projektu ?Modernizacja kształcenia zawodowego drogą do sukcesu uczniów ZSP w Pucku?. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy pracodawców, młodzież szkolną oraz osoby poszukujące pracy.

W programie targów m.in.:
– oferty pracy w kraju i za granicą,
– oferty szkoleniowe,
– szeroka oferta edukacyjna,
– zajęcia warsztatowe z zakresu sporządzania CV.

Celem Targów Pracy i Edukacji jest pomoc osobom bezrobotnym, poszukującym pracy w znalezieniu zatrudnienia na rynku pracy. Targi są także doskonałą okazją dla zaproszonych pracodawców by dotrzeć z ofertami pracy do osób spełniających ich oczekiwania oraz zaprezentowania swoich firm. W związku z tym serdecznie zapraszamy pracodawców, do zaprezentowania ofert pracy na targach, a także instytucje edukacyjne i szkoleniowe do zaprezentowania swoich ofert.

Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie udziału w Targach i odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem (posrednictwopracy@pup.puck.pl), faksem (58-673-10-24 w. 24) lub pocztą (PUP Puck ul. Elizy Orzeszkowej 7., 84-100 Puck)
najpóźniej do dnia 07.04.2014r.

formularz: pobierz

Osoba do kontaktu ze strony organizatora: Adrian Baranowski
Tel. 58-673-10-24 w. 24

targi_pracy-10.04.2014

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content