Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Terminy rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz klas i szkół podstawowych

Terminy rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz klas i szkół podstawowych

fot. pixabay.com

TERMINY REKRUTACJI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH ORAZ KLAS I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GMINIE PUCK NA ROK SZKOLNY 2017 – 2018

1 (1)

1 (2)

1 (3)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content