Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

ZUS w Pucku zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

W dniu 31.02.2017 r. w Inspektoracie ZUS w Pucku przy ul. Emilii Orzeszkowej 3 odbędzie się bezpłatne szkolenie na temat: Świadczenia z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego

Szkolenie odbędzie się Sali Szkoleniowej  w godz. od 10:00 do 12:00.
W trakcie szkolenie uczestnicy będą mogli poznać rodzaje świadczeń przysługujących z ubezpieczenia chorobowego oraz wypadkowego, dowiedzą się jakie są zasady wypełniania i składania wniosków o świadczenie, a także jakie są zasady przyznawania zasiłków z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego. Eksperci ZUS odpowiedzą także na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa można dokonywać telefonicznie pod numerami telefonów: 58 674 57 00 lub 58 674 57 50, mailowo na adresy: joanna.selewska@zus.pl lub lidia.krzyzon@zus.pl, a także osobiście w puckim Inspektoracie ZUS.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content