Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Trwają prace instalacyjne komputerów wraz z drukarkami…

Trwają prace instalacyjne komputerów wraz z drukarkami…

W ramach projektów ?E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym etap II?  oraz ?Wykluczenie cyfrowe nie jest problemem dla mieszkańców Gminy Puck? dofinansowanych z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka trwają prace instalacyjne komputerów wraz z drukarkami  u 150 beneficjentów ostatecznych.

Anna ŁapińskaInspektor ds. integracji europejskiej

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6052677547617977425]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content