Trzeci turniej klasyfikacyjny tenisa stołowego kobiet

Turniej przeprowadzony został w dniu 7 stycznia 2014 roku w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 15 kobiet. Zawodniczki rywalizowały systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach. Dwie najsłabsze zawodniczki z I grupy i dwie najlepsze zawodniczki z II gr.  grały ze sobą również systemem ?każdy z każdym? o awans do grupy I. W grupie I pozostała Borkowska Natalia a awans wywalczyła Krzysztofik Weronika. Nie udało się awansować do I grupy Annie Duda a do grupy II spadła Agata Supińska.

Więcej i komunikat na stronie:  www.oksitpuck.pl