• Mieszkańcy

Informacja o XXVII Przeglądzie Zespołów Kolędniczych i XII Puckich Spotkaniach Kolędniczych Żelistrzewo 2014

Cele

• Prezentacja dorobku artystycznego z zakresu obrzędowości religijno-ludowej okresu Bożego Narodzenia.
  • Propagowanie pięknych tradycji kolędniczych w środowiskach lokalnych.
  • Wyłonienie najciekawszych zespołów kolędniczych Ziemi Puckiej

Organizator

• Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pucku

Termin i miejsce