Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Ogłoszenie Wójta Gminy Puck z dnia 3.01.2014r. w sprawie: sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

Ogłoszenie Wójta Gminy Puck z dnia 3.01.2014r. w sprawie: sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

Działając na podstawie  art. 35  ust. 1 i 2  ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.  o gospodarce nieruchomościami  (t.j. z  2010 r. Dz. U. Nr 102, poz. 651 z póź. zm.). Wójt Gminy Puck ogłasza co następuje: pobierz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content