Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych GMINY PUCK na 2017 rok

Turniej Tenisa Stołowego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych GMINY PUCK na 2017 rok

Turniej przeprowadzony został w dniu 22 marca 2017 roku na sali w Żelistrzewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy oraz drużyny za miejsca od 1-3 otrzymali pamiątkowe puchary.

tenis stołowy szkoły podstawowe i gimnazjalne 2017_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content