Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Wspólny turniej w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2016/2017

Wspólny turniej w tenisie stołowym w kat. OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2016/2017

Turniej wspólny przeprowadzony został dnia 22 marca 2017 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Podczas turnieju zawodnicy rywalizowali wspólnie (bez podziału na kategorie wiekowe) w czterech grupach z których po dwóch najlepszych awansowało do gr. ?A? (msc. 1-8), 3-4 w grupie rywalizował o miejsca 9-16 w grupie ?B?, 5-6 o miejsca 17-24 w grupie ?C? a 7-8 o miejsca 25-31 w grupie ?D?.

WYNIKI WSPÓLNEGO TURNIEJU:

1. Korthals Hieronim – Połczyno

2. Nadolski Leszek – Sportowe Kaszuby Władysławowo

3. Białk Ryszard – Wierzchucino

4. Piepka Adam – Starzyno

5. Tuszer Franciszek – Starzyno

6. Dawidowski Eugeniusz – Starzyno

7. Frank Mieczysław – Wierzchucino

8. Mudlaff Marian – Strzelno

9. Śliwiński Ryszard – Sportowe Kaszuby Władysławowo

10. Kupferschmidt Jacek – Swarzewo

11. Okoń Sławomir – Leśniewo

12. Nadolski Rafał – Sportowe Kaszuby Władysławowo

13. Krauze Wiesław – Rekowo Górne

14. Jeka Tadeusz – Strzelno

15. Olszewski Rafał – Połczyno

16. Pranga Józef – Starzyno

17. Czernicki Lech – Sportowe Kaszuby Władysławowo

18. Żmuda Krzysztof – Sportowe Kaszuby Władysławowo

19. Licau Wojciech – Mieroszyno

20. Białk Józef – Strzelno

21. Jaworski Krzysztof – Rzucewo

22. Boczyński Bernard – Połczyno

23. Goszczyński Ryszard – Połczyno Bis

24. Chęciński Robert – Pierowszyno

25. Wittbrodt Zbigniew – Sportowe Kaszuby Władysławowo

26. Robakowska Joanna – Jastarnia

27. Matachowska Jadwiga – Jastarnia

28. Mach Mariusz – Werblinia

29. Kujawski Piotr – Władysławowo

30. Szefka Jan – Połchowo

31. Bartkowski Jerzy – Karwińskie Błota

Kolejny (zakończeniowy) turniej Tenisa Stołowego Oldboy, na którym odbędą się gry deblowe oraz podsumowanie sezonu 2016/2017 przeprowadzony zostanie 29 marca (środa) o godz. 16 30 w Zespole Szkół w Starzynie.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content