Turniej w piłce siatkowej 01.03.2014

W dniu 1 marca 2014 roku rozegrany został ostatni turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2013/2014. Turniej z udziałem 8 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Zawodnicy najlepszych drużyn otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe, które wręczył V-ce Przewodniczący Rady Gminy Puck Józef Białk.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012116128166374097]

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl