Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Turniej w piłce siatkowej 01.03.2014

W dniu 1 marca 2014 roku rozegrany został ostatni turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej dla zespołów z terenu Gminy Puck na sezon 2013/2014. Turniej z udziałem 8 zespołów przeprowadzony został systemem ?każdy z każdym? przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Zawodnicy najlepszych drużyn otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe, które wręczył V-ce Przewodniczący Rady Gminy Puck Józef Białk.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012116128166374097]

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content