II runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach 28.02.2014

Dnia 28 lutego br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził II rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 131 osób (w tym 43 kobiety). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 1 kobiety z poszczególnej miejscowości.

Kolejna ? trzecia runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana dnia 14 marca  (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl