• Mieszkańcy

XI turniej w tenisie stołowym w kat. Oldboy Ziemi Puckiej 27.02.2014

Turniej przeprowadzony został dnia 27 lutego 2014 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1958 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1957 i starsi) systemem ?każdy z każdym? w poszczególnych grupach.

Kolejny (dwunasty) ? ostatni- turniej przeprowadzony zostanie dnia 6 marca (czwartek) 2014 roku o godz. 16 00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl