Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Uroczysta Sesja Rady Gminy Puck

Na Sesji Rady Gminy Puck w dniu 29 sierpnia 2019 r. Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Puck Adamem Styn uroczyście podziękowali za dotychczasową wieloletnią współpracę odchodzącym Dyrektorom Szkół Podstawowych ze Strzelna i Celbowa.

W dalszej części Sesji Rady Gminy Puck akty powierzenia funkcji Dyrektora Szkoły Podstawowej otrzymały  osoby wyłonione w drodze konkursu na okres 5 lat szkolnych

  1. od dnia 1 września 2019 r. do dnia 31 sierpnia 2024 r. :

Pani Maria Maciejewska ? Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniewie

Pani Bożena Korth ? Dyrektor Szkoły Podstawowej w Swarzewie

Pani Katarzyna Rudecka ? Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelnie

Pani Urszula Mazajło ? Dyrektor Szkoły Podstawowej w Werblini

Pani Lidia Ceynowa-Krawczyk – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rekowie Górnym

oraz na czas nieokreślony:

Pani Małgorzata Parylak – Dyrektor Samorządowego Żłobka w Starzynie

Ponadto na Sesji Rady Gminy Puck sześciu nauczycieli otrzymało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego z następujących Szkół Podstawowych w:  Rekowie Górnym, dwoje nauczycieli ze Starzyna, Mrzezina, Żelistrzewa i Darzlubia.

Po otrzymaniu aktu awansu  zawodowego zgodnie z przepisami ustawy Karta Nauczyciela każdy nauczyciel złożył ślubowanie przed Wójtem Gminy Puck.

GALERIA

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content