Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego

AZBEST – dofinansowanie

W związku z ogłoszeniem konkursu: ?Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego?-  przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej   (wpływ do UG Puck 25.06.2019) informuję, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do wymiany dachów pokrytych eternitem- realizacja 2019-2020r.

W związku z powyższym zainteresowane osoby mogą złożyć wnioski w tutejszym Urzędzie do dnia 17.07.2019.

Szczegółowe informacje ? pokój 43,  tel. 58 673 56 42

dokumenty do pobrania 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content