Zaproszenia na Kaszubskie tony nad Małym Morzem

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck serdecznie zaprasza miłośników muzyki kaszubskiej na Jubileuszowy XX Festiwal Pieśni Kaszubskiej ?Kaszëbsczi Tóne nad Môlim M?rz??. Impreza odbędzie się w niedzielę 07 lipca  na skwerze przy Domu Kaszubskim w Swarzewie. W koncercie udział zapowiedziało siedem zespołów: ?Bursztynki? z Mieroszyna, ?Sztrądowé ?stë? z Żelistrzewa, ?Kaszubianki? z Władysławowa, ?Plësta? z Gnieżdżewa, ?Kosakowianie? z Kosakowa, kapela rodzinna ?Bas? z Sierakowic oraz chór ?Harmonia? z Wejherowa. Każdy zespół ? w ramach kaszubskiego repertuaru ? wykona utwór o treści Maryjnej , ze względu na miejsce koncertowania. Kaszubskie tony muzyczne będą wybrzmiewać u stóp Sanktuarium Maryjnego Matki Bożej Królowej Polskiego Morza. Początek imprezy o godz.15,00

Zapraszam

2019.info_.-kaszub.tony-1

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content