Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Uwaga!!! informacja dla klientów Sekcji Świadczeń Rodzinnych

Uwaga!!! informacja dla klientów Sekcji Świadczeń Rodzinnych

INFORMUJEMY, IŻ OD 1 WRZEŚNIA 2014 R.
OBSŁUGA KLIENTÓW BĘDZIE ODBYWAŁA SIĘ CODZIENNIE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 900 DO 1400

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content