Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Unia Europejska
  • UWAGA! Wydłużenie terminu składania formularzy do projektu pt.: ?Wsparcie przedsiębiorczości na Kaszubach? do 13 lutego 2017 roku

UWAGA! Wydłużenie terminu składania formularzy do projektu pt.: ?Wsparcie przedsiębiorczości na Kaszubach? do 13 lutego 2017 roku

DOTACJE-NA-ROZPOCZĘCIE-DZIAŁALNOŚCI-GOSPODARCZEJ-plakat_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content