Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

V Bieg Ziemi Puckiej

1 września 2019 r. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z Urzędem Gminy Puck, Starostwem Powiatowym w Pucku oraz Gminnym Zrzeszeniem ?Ludowe Zespoły Sportowe? w Pucku przeprowadził V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km. W zawodach wystartowało 108 zawodników (w tym 24 kobiety), którzy mieli do pokonania trasę 10 km z terenu Puszczy Darżlubskiej do Połczyna. Zwycięzcą piątego biegu Ziemi Puckiej na 10 km został podobnie jak w roku ubiegłym Dawid Bullmann (Werblinia), który trasę biegu pokonał w 33 min i 55 s. Wśród kobiet najszybsza okazała się Paulina Szczepakowska (Krokowa) uzyskując wynik 42 min i 33 sek. Po zakończonym biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Oczekując na ceremonię wręczenia nagród zawodnicy częstowali się zupą , którą serwował kucharz Marek Kołacz z OSP Gnieżdżewo.

Za zajęcie miejsc od I-VI w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn zawodnicy otrzymali puchary. Ponadto w każdej kategorii wiekowej czołowa trójka otrzymała puchary (nagrody nie były dublowane). Wyróżniono również najlepszych strażaków OSP w kategorii mężczyzn i kobietZ pośród uczestników biegu rozlosowano 20 osób, które za okazaniem numeru startowego otrzymało upominki rzeczowe.

 Puchary i upominki rzeczowe wręczał Zastępca Wójta Gminy Puck ? Jerzy Tkaczyk.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content