Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • VI edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu"

VI edycja konkursu "Odkrywamy Talenty na Pomorzu"

Jeśli jesteś odważny i chciałbyś pokazać swoje umiejętności.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym konkursie.
„Odkrywamy Talenty na Pomorzu” to projekt, dzięki któremu uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i udowodnić, że są mistrzami w danej dziedzinie. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń – być może właśnie TY zostaniesz zwycięzcą i zdobędziesz cenne nagrody.
Zasady są proste: zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Potem prześlij nam nagranie lub zdjęcia (dokładne informacje w zakładce ,,Regulamin”).
Czekamy na Ciebie!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content