Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [VIDEO i FOTO] Złote gody w Pucku: 28 par odebrało medale od prezydenta

[VIDEO i FOTO] Złote gody w Pucku: 28 par odebrało medale od prezydenta

Złote gody w Pucku świętowało 29 par, które odebrały medale ?Za długoletnie pożycie małżeńskie?. Medale nadane przez prezydenta RP wręczali burmistrz Hanna Pruchniewska i wójt Tadeusz Puszkarczuk

Złote gody w Pucku uczciły 29 pary, które 50 lat temu zawarły związek małżeński. 9 z nich mieszka w Pucku, pozostali jubilaci są z gminy wiejskiej.

? Pół wieku temu stanęliście na ślubnym kobiercu pełni nadziei ? mówi wójt Tadeusz Puszkarczuk. ? Udało wam się przejść razem przez życie. Wychowaliście dzieci, doczekaliście się wnuków, a może i prawnuków. Za to należy wam się szacunek.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6220056090208091761]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content