Paczka od Rady Gminy i Wójtów

Rada Gminy Puck wraz z Wójtami postanowili z okazji Świąt Bożego Narodzenia zorganizować w swoim gronie prywatną zbiórkę pieniędzy i ufundować prezenty dla dwóch rodzin z terenu Gminy Puck.

Jedna z rodzin otrzymała pralkę automatyczną z zapasem proszku do prania i słodyczami dla dzieci. Druga dostała kołdrę, poduszkę, pościel, koc i ręczniki.

Do prezentów dołączono życzenia świąteczne, a wszystko wręczył osobiście Wójt Gminy Pan Tadeusz Puszkarczuk z Przewodniczącą Rady Gminy Panią Anną Pomieczyńską.

Nie obyło się bez łez wzruszenia i wielkiej radości obdarowanych.