Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] VIII Festiwal Kolęd Kaszubskich

 W dniach 27-29.12.2013 odbył się VIII Festiwal Kolęd Kaszubskich Puck – Chojnice -Pierwoszyno. Udział wzięli: Chór Bursztynki z Mieroszyna pod dyr. Agnieszki Dzienisz, Chór Jubileum z Żelistrzewa pod dyr. Anny Łukasik, Zespół Folklorystyczny Nadolanie z Nadola pod dyr. Ilony Kowalczyk, Chór Lutnia z Czerska pod dyr. Anny Ferens, Chór Św. Cecylii z Pucka pod dyr. Mai Muzy-Kwarty, Chór Polifonia z Przodkowa pod dyr. Katarzyna Zalewska, Chór Lutnia z Bazyliki Mniejszej pw. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Chojnicach pod dyr. Przemysława Woźniaka, Chór Morzanie z Kosakowa pod dyr. Przemysław Stanisławski. Nasz zespół folklorystyczny „Bursztynki” zajął trzecie miejsce a Chór „Św.Cecylii” z Pucka zajął pierwsze miejsce wszystkim gratulujemy.

[shashin type=”photo” id=”4096,4097,4099,4101,4102,4103,4095,4094,4093,4092,4090,4089,4104″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]

festiwalkolend

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content