Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zmiana siedziby Zarządu Drogowego

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedziba w Pucku, informuje że z dniem 01.01.2014 r. siedziba Zarządu Drogowego zostaje przeniesiona do Wejherowa przy ul. Puckiej 11. W związku z powyższym pełna nazwa jednostki  otrzymuje brzmienie:

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego z siedzibą w Wejherowie, 84-200 Wejherowo, ul. Pucka 11.

Nr NIP, REGON oraz numeru telefonów, faksu i dane internetowe pozostają bez zmian.

Zmiana siedziby Zarządu Drogowego <<dokument<<

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content