Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

VIII Rodzinny Turniej Wsi

Tegoroczny turniej odbył się w miejscowości zwycięzców z roku ubiegłego czyli w Rekowie Górnym w Szkole Podstawowej. Organizatorami imprezy byli: Gmina Puck, Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Sołectwo Rekowo i Szkoła Podstawowa w Rekowie Górnym.

Turniej otworzył Dyrektor OKSiT Jan P. Dettlaff. Sędzią zawodów był Wiesław Oberzig- Główny Instruktor ds. Sportu w OKSiT

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z dziewięciu sołectw: z Domatówka rodzina Szymańskich, z Gnieżdżewa  rodzina Dudojć, z Leśniewa rodzina  Szefka, z Połchowa rodzina Chojnackich, z Połczyna rodzina Groenwald, z Rekowa Górnego rodzina Wojtas, ze Sławutowa rodzina Woźniak, ze Swarzewa rodzina Pieper, z Werblini rodzina Kuchnowskich.

Rodziny startowały w następujących konkurencjach: rzut lotką do celu, kręgle, ringo, unihokej, sprawnościowy tor przeszkód, skakanka rodzinna, układanie puzzli, jabłko na sznurku  i oczywiście konkurencja przewodnia rzut beretem.

W rzucie lotką najlepsza była rodzina Wojtas, w kręglach rodzina Szefka, w ringo rodzina Szymańskich. Na torze przeszkód najlepsi okazali się Woźniakowie, w skokach przez skakankę zwyciężyli Wojtasowie. Z Puzzlami najszybciej poradzili sobie Woźniakowie. Do bramki kijem hokejowym najcelniej strzelali Szefkowie. Jabłko najszybciej zjedli Chojnaccy, a beret najdalej poleciał Szymańskim.

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyli: Damian, Alicja, Dawid i Julia Wojtas z Rekowa Górnego. Na drugiej pozycji uplasowali się Krystian, Joanna i Weronika Szefka z Leśniewa. Trzecie miejsce zajęli Krystian, Agnieszka, Weronika i Radek Szymańscy z Domatówka.

Nagrody wręczył Wójt Gminy Puck- Tadeusz Puszkarczuk.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody.

Mariola Parchem OKSiT

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6073361805669403425]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content