Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • W dniu 10 listopada 2017 Urząd Gminy będzie nieczynny

W dniu 10 listopada 2017 Urząd Gminy będzie nieczynny

I N F O R M U J E M Y,

że dzień 10 LISTOPADA 2017 r. (piątek)

jest w Urzędzie Gminy Puck dodatkowym dniem

wolnym od pracy,

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy

/ZGODNIE Z ZARZĄDZENIEM NR 54/17 WÓJTA GMINY PUCK Z DNIA 16.02.2017 R./

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content