• EKO
  • banereko

Walczymy ze smogiem – Uchwały Antysmogowe w Województwie Pomorskim

Szanowni Państwo,

Z uwagi na przyjęcie przez Sejmik Województwa Pomorskiego w dniu 28 września 2020 Uchwały nr 310/XXIV/20 w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa
pomorskiego , z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu i obszaru miast, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, niniejszym udostępniamy materiały dotyczące tej uchwały.

Treść uchwały: UCHWAŁA ANTYSMOGOWA POZA MIASTAMI

Uzasadnienie do uchwały: UZASADNIENIE

Najczęściej zadawane pytania: NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Prezentacja dotycząca uchwały: PREZENTACJA