Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • banereko
  • Walczymy ze smogiem – Uchwały Antysmogowe w Województwie Pomorskim

Walczymy ze smogiem – Uchwały Antysmogowe w Województwie Pomorskim

Szanowni Państwo,

Z uwagi na przyjęcie przez Sejmik Województwa Pomorskiego w dniu 28 września 2020 Uchwały nr 310/XXIV/20 w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa
pomorskiego , z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu i obszaru miast, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, niniejszym udostępniamy materiały dotyczące tej uchwały.

Treść uchwały: UCHWAŁA ANTYSMOGOWA POZA MIASTAMI

Uzasadnienie do uchwały: UZASADNIENIE

Najczęściej zadawane pytania: NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Prezentacja dotycząca uchwały: PREZENTACJA

Informacje dotyczące finansowania zadań wynikających z tej uchwały: PREZENTACJA

Plakat informacyjny: PLAKAT

Ulotka informacyjna formatu A4: ULOTKA

Ulotka informacyjna formatu A5: ULOTKA

Więcej informacji na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego: https://bip.pomorskie.eu/m,505,uchwaly-antysmogowe.html

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content