Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Warsztaty dla rodziców z Gminy Puck

Warsztaty dla rodziców z Gminy Puck

Gmina Puck organizuje warsztaty dla rodziców w ramach akcji 3xD: Dostrzeż, Dociekaj, Działaj! Program ma na celu zwiększenie umiejętności wychowawczych i pomoc w budowaniu więzi. Trwają zapisy dla chętnych rodziców.

Trwa nabór chętnych rodziców. Ilość miejsc ograniczona ? o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja dostępna jest przez stronę internetową.

SZKOŁA-DLA-RODZICO?W-1-725x1024

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content