Ważna informacja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny!

Wszystkie osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny, które zawnioskowały o nią przed 1 stycznia 2018 r., do końca roku 2019 mogą nadal bezpłatnie domówić drugą elektroniczną formę tej Karty. Począwszy od stycznia będzie się to wiązało z opłatą 9,21 zł.

Należy przypomnieć, że od 1 stycznia 2018 r. KDR dostępna jest również w formie aplikacji na urządzenia mobilne ? smartfona.

Dzięki w/w rozwiązaniu jedna aplikacja może wyświetlić Kartę jej posiadacza (rodzica), jak również karty pozostałych członków rodziny. Ponadto, pozwala na wyszukanie najbliższych punktów, w których KDR jest honorowana.