Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wernisaż wystawy malarskiej Anny Detlaf

Dnia 31 października 2015  w Wiejskim Klubie Kultury w Celbowie swoje prace zaprezentowała Pani Anna Detlaf, mieszkanka Celbowa, na co dzień nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka polskiego w tutejszej szkole podstawowej. W wolnych chwilach ? malarz amator samodzielnie doskonalący swój warsztat z rosnącym zaangażowaniem, poszerzaniem wolności twórczej opartej na zdobywanych doświadczeniach samouka. Przygodę z malarstwem rozpoczęłam w liceum 1979 r. pod wpływem koleżanki, która wówczas zdobywała wiedzę w liceum plastycznym i była zresztą moją jedyną ?nauczycielką?.

Obrazy powstawały z potrzeby serca, jako prezenty dla znajomych, rodziców, którzy przez wiele lat przechowywali je jako drogie sercu pamiątki ? tak mówi o sobie Pani Ania Detlaf.

Do malarstwa powróciła po 34 latach.

Animator Kultury w WKK w Celbowie Halina Pietruszkiewicz

17

1

3

18

22

Więcej zdjęć na www.oksitpuck.pl

 

1

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content