Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wigilijna wieczerza Kół Gospodyń Wiejskich 2017

Już po raz 17. delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z całego Powiatu Puckiego zebrały się w Władysławowie by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia. Przy wigilijnym stole nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka oraz Burmistrza Władysławowa Romana Kużel. Spotkanie umilały kolędy śpiewane przy akompaniamencie trąbek, puzonu oraz tuby. A cóż by to była za wigilia bez Świętego Mikołaja, który w tym roku zaskoczył wszystkich najnowszym transportem prosto z Biedronki w towarzystwie doborowej obstawy. Nie zapominajmy jednak o paniach z KGW Władysławowo ? uraczyły przybyłych gości pyszną kolacją, a także zapewniły salwy śmiechu na sali pomagając Świętemu rozdać prezenty.

 

Więcej zdjęć na www.kaszuby24.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content