Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Wizyta w Przedszkolu Sprytny Maluch w Celbówku

Wizyta w Przedszkolu Sprytny Maluch w Celbówku

Dnia 6 listopada 2015 r. w Przedszkolu Sprytny Maluch w Celbówku gościł Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk oraz Dyrektor ZOPO w Gminie Puck Barbara Miłkowska.
Jest to jedyna w Powiecie puckim placówka przedszkolna, która opiera swoją pracę z dzieckiem na założeniach pedagogicznych Marii Montessori.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6215243823846894641]

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content