Wycieczka do Kołobrzegu – WKK Połchowo

Tam nas jeszcze nie było- zachodni pas polskiego wybrzeża. Co roku staramy się z mieszkańcami Połchowa odkryć jakiś zakątek Polski. W tym roku wybór padł na ?Szlak latarni morskich?. Korzystając ze środków grantowych Gminy Puck w wycieczce mogli uczestniczyć seniorzy i rodziny wielodzietne, gdyż otrzymana dotacja znacznie obniżyła koszt wyjazdu. W wyjeździe uczestniczyło 57osób. Odwiedziliśmy trzy latarnie morskie na szlaku: w Ustce, Darłowie i Kołobrzegu, odwiedziliśmy również ogród botaniczny Otrulus w Dobrzycy niedaleko Kołobrzegu. Cały dzień spędzony razem bardzo zintegrował mieszkańców. Wspaniały wyjazd?polecamy wszystkim niezdecydowanym.