Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • WYDAWANIE ŻYWNOŚCI PRZEZ GOPS W PUCKU W RAMACH POPŻ W KWIETNIU 2020 r.

WYDAWANIE ŻYWNOŚCI PRZEZ GOPS W PUCKU W RAMACH POPŻ W KWIETNIU 2020 r.

W związku z ograniczeniem ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 informujemy, że wydawanie żywności w ramach Programu POPŻ w kwietniu 2020 r. nastąpi poprzez bezpośrednie dostarczenie paczek żywnościowych do domów beneficjentów przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w dniach 28 kwietnia i 4 maja 2020 r.

Osoby których w tych dniach nie będzie w domach, zostaną poinformowane telefonicznie
o sposobie odbioru żywności.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku

Iwona Rumanowska

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content