WYDAWANIE ŻYWNOŚCI PRZEZ GOPS W PUCKU W RAMACH POPŻ W KWIETNIU 2020 r.

W związku z ograniczeniem ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 informujemy, że wydawanie żywności w ramach Programu POPŻ w kwietniu 2020 r. nastąpi poprzez bezpośrednie dostarczenie paczek żywnościowych do domów beneficjentów przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w dniach 28 kwietnia i 4 maja 2020 r.

Osoby których w tych dniach nie będzie w domach, zostaną poinformowane telefonicznie
o sposobie odbioru żywności.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku

Iwona Rumanowska